odkaz na stránky firmy DR.KAISER

 

Německý výrobce DR.KAISER vyrábí všechny typy rotačních orovnávacích nástrojů, tvarové kladky, CNC kladky, kladky pro orovnávání CBN kotoučů v keramických vazbách... Díky neustálým inovacím si DR.KAISER udržuje náskok před ostatními výrobci, což dokládá neustálý nárůst prodeje za uplynulých 10 let našeho zastoupení.

   

odkaz na stránky BECKER Diamantwerkzeuge

Německý výrobce BECKER Diamantwerkzeuge patří k největším evropským výrobcům řezných nástrojů z CBN, PKD a CVD, (Výměnných břitových destiček dle ISO). Nejnovějším trendem je nabídka nástrojů z CVD a udvařeče třísek vyráběných laserem.

   

odkaz na stránky HESON Diamondfeilen

Německá rodinná firma vyrábí kvalitní diamantová a CBN brusná tělíska, na kalených nebo tvrdokovových stopkách v širokém sortimentu tvarů, průměrů i délek. Nabízí také obrovský sortiment diamantových pilníků.
   

odkaz na stránky firmy Diacut USA

Rodinná firma z USA se specializuje na výrobu řezacích kotoučů a kotoučů pro vybrušování přesných drážek. A dělá to dobře...
   

logo Dorfner

Špičkové německé brusivo z korundu a karbidu křemíku je vyráběno s maximální péčí z nejkvalitnějších surovin. Kromě výroby brusiva klasickou metodou lisování Dorfner používá unikátní technologii vakuového lití.